22 saat önce Güncel

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Torunoğlu, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

1 gün önce Eğitim

Adıyaman Nemrut Rotary Kulübü, Trabzon Ortahisar Rotary Kulübü işbirliği ile Adıyaman Merkez Zeynep Turgut İlkokulunda okuyan başarılı öğrencilere karne hediyesi olarak kırtasiye yardımında bulundu.

1 gün önce Gölbaşı Haber

Gölbaşı Belediye başkanı İskender Yıldırım, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi belediye olarak hazırlıklara başladıklarını belirtti.

3 hafta önce Ekonomi

Tohum Yetiştiricileri Alt Birliği Yönetim kurulu başkanı Miktat Olgun Azerbaycan ziyareti kapsamında Türkiye-Azerbaycan İş Adamları ve Sanayicileri Birliği (TUİB) Başkanı Hüseyin Büyükfırat’ı ziyaret etti.

2 ay önce Güncel

Kahta Belediye Başkanı Mehmet Can Hallaç Ramazan Bayramı dolasıyla bir mesaj yayımladı.

2 ay önce Gündem

Tohum Yetiştiricileri Alt Birlikleri Yönetim Kurulu başkanı Miktat Olgun, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

2 ay önce Güncel

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Torunoğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

2 ay önce Siyaset

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Serik Belediye Başkanlığı'na seçilen Kadir Kumbul, belediye önünde düzenlenen törenin ardından makama geçerek görevi devraldı.

2 ay önce Güncel

Tohum Yetiştircileri Alt Birlikleri Yönetim Kurulu Başkanı Miktat Olgun, Kadir gecesi dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınlayarak tüm İslam aleminin mübarek Kadir Gecesi’ni tebrik etti.

2 ay önce Siyaset

CHP Serik Belediye Başkanı Kadir Kumbul ve CHP Belediye meclis üyeleri Serik adliyesinde düzenlenen törenle mazbatalarını aldı.