Hastane yönetimi ile bir araya gelen Müdür Alper burada hastanenin çalışmaları hakkında bilgiler alarak çalışmalarında başarılar diledi. Park Hospital Hastanesinde bir süre boyun fıtığı tedavisi gördükten sonra eski sağlığına kavuştuğunu söyleyen Müdür Metin Alper; "Yaklaşık 15 gün boyunca hastanemede tadevi sürecim sürdü. Allah'a şükürler olsun tedavimiz çok iyi sonuç verdi, Tedavi sürecim boyunca başhekimizi başta olmak üzere, hastane yönetimi ve Fizik Tedavi Uzmanı doktorumuz Dilay Eken hocamın yakın ilgi ve alakalarını gördüm. Almış olduğumuz tedavidin son derece memnun oldum.  Yapılan çalışmalar ve ilgi alakalarından dolayı Başhekim Op. Dr. Sadık Eryılmaz’a, hastane yönetimine, dokturumuz Fizik Tedavi Uzmanı Dr. Dilay Eken'e veHastane halkla ilişkiler sorumlusu Fadime Bişiren'e teşekkür ediyorum" dedi.

Gerçekleşen ziyaretten oldukça memnun olduğunu dile getiren Başhekim Eryılmaz ise, Müdür Metin Alper’e teşekkür ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. 
Ziyarette, Hastane Genel Müdür Yardımcılarından Ali Tutuş, Ulaş Öztürk, Fizik Tedavi Uzmanı Dr. Dilay Eken ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Fadime Bişiren hazır bulundu.