Yıldırım mesajında; “Sevgili Kâhtalı Hemşehrilerim, 2023 yılında meydana gelen büyük felaket 6 Şubat depremi ilçemiz ve ilimiz başta olmak üzere hepimizi derinden yaraladı. Bu vesileyle depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza bir kez daha Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum. 2024 yılının Kâhta ortak paydasında buluşarak ilçemizin sahip olduğu mevcut potansiyeli en etkin şekilde değerlendirerek hak ettiği yerlere taşıyacağımız, yaralarımızı saracağımız, kronik sorunlarımızı çözeceğimiz, yerel yönetimler başta olmak üzere yeni yılda her alanda ve anlamda yeni bir dönemin başladığı bir yıl olmasını temenni ediyorum.

2024’te Kâhta markasına değer katacak ilçemizi ekonomik, sosyal, turizm, kültürel ve sportif yönden daha da üst noktalara çıkaracak girişimlerimizi ‘ Kâhta Yüzyılı, Türkiye Yüzyılı’ hedefimiz doğrultusunda gençlerimizin inancı ve enerjisi ile çaba ve gayretlerimizi eksiltemeden devam edeceğiz.

Bu duygularla, Kâhtalı hemşerilerimin yeni yılını en içten dileklerimle tebrik ediyor, yeni yılın ilçemiz, ülkemiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, aziz Kâhtalı hemşehrilerimi hürmet ve muhabbetle selamlıyorum.” Dedi.

Editör: TE Bilisim