İhlas Haber Ajansının Türkiye ve dünyada önemli bir yere sahip olduğunu belirten Harikases, basın mensuplarının işlerinin zor olduğunu, zor şartlarda görev yaptıklarını ve basın mensuplarının sürekli yanında olduklarını belirterek bir süre İHA Adıyaman Muhabiri Cihan Kizir ile sohbet etti.

Ziyaret ile ilgili açıklamalarda bulunan Adıyamanlı Sanatçı İbrahim Harikases, “Türkiye’nin dört bir tarafında İhlas Haber Ajansı Adıyaman Ofisinin hizmetlerini duyuyorum ve bu nedenle İHA’yla gurur duyuyorum. İhlas Haber Ajansı, Adıyaman’ımızın ve ülkemizin sesidir. Bu hizmetinizden dolayı sizleri ziyaret edip teşekkür etmek istedim. Zaman buldukça sürekli memleketim Adıyaman’ı ziyarete geliyorum. Adıyaman’ın gelişimi konusunda her zaman destek vermeye hazırız” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İHA Adıyaman Muhabiri Cihan Kizir ise, Adıyaman’ın ve ülkenin gelişimi konusunda ellerinden geleni yaptıklarını, basın meslek ilkeleri doğrultusunda ve çeşitli zorluklar içinde, toplumun bilgilendirilmesi, ışık tutulması, ülke yararına sorumlu ve bilinçli gazetecilik anlayışıyla çalıştıklarını belirtti. 

Kizir, bu anlayışla topluma ve ülkeye hizmet vermekten mutluluk duyduğunu söyledi. 

Yapılan konuşmaların ardından Harikases, İHA muhabirine son çıkardığı ‘Dünyanın tadı kaçtı’ albüm CD’sini hediye etti.