Haber-Metin HARIKÇI

Başkan Aydın mesajında; “Bayramlar, birliğin ve beraberliğin pekiştiği, dargınların barıştığı, kavuşmanın ve hasretleri dindirmenin daha da anlam kazandığı, manevi sorumlulukların ön plana çıktığı özel günlerdir. Bayramın, ülkemiz, milletimiz, İslam âlemi ve tüm insanlık için barışa, huzura ve esenliğe vesile olmasını diliyorum.” Dedi.

MİLLETİMİZİN GÖSTERMİŞ OLDUĞU TEVECCÜH, BİZLERİ ZİYADESİYLE MUTLU ETMEKTEDİR

Adıyaman’a hizmet noktasında ellerinden geleni yaptıklarını dile getiren Başkan Aydın; “Her yıl olduğu gibi bu yıl da hem Ramazan ayı içerisinde hem Ramazan Bayramı öncesinde hem de Allah’ın izniyle bayramda Adıyaman’ımızda esnaf kardeşlerimizi ve hemşehrilerimizi ziyaret etmeye devam ediyoruz. Bunun yanı sıra, sivil soplum kuruluşlarını ve temsilcileri ile de bir araya gelerek kendileriyle sohbet etme ve fikir alışverişinde bulunma imkânımız oluyor. Memleketimize hizmet noktasında merkezi yönetimimiz, yerel yönetimlerimiz ve teşkilatlarımızla çalışmalarımıza süratle devam ediyoruz. Ramazan ayının bolluğunu, bereketini ve verdiği yaşam sevincini hemşehrilerimiz ile birlikte paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Esnaf kardeşlerimizin ve hemşehrilerimizin taleplerini dinliyor, AK Parti iktidarları döneminde yapılan hizmetleri vatandaşlarımıza anlatıyoruz. Ramazan ayında AK Parti teşkilatı olarak sürekli olarak vatandaşlarımız ile bir arada olmanın gayretini gösterdik. İlimizde Bakanlar ve partimizin üst düzey yöneticilerin katıldığı çok verimli toplantı ve ziyaretlerde bulunduk. Toplumun tüm kesimleri ile birlikte ortak akılla memleketimize hizmet etmek için yapılması gereken ne varsa yapmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle bir kez daha tüm Adıyamanlı hemşehrilerimin mübarek Ramazan Bayramını tebrik ediyorum. Yüce Rabbimden, birlik ve beraberlik içerisinde nice Ramazanlara kavuşmayı niyaz ediyorum. Devletimizle, milletimizle, ailemizle, sevdiklerimizle cümlemize Yüce Mevlamdan hayırlı ve çok güzel bir Ramazan Bayramı diliyorum.” Dedi.